background-image

Stan na prodaju Novi Sad 234m2, 571048

Bulevar, Novi Sad
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #571048
Pregledano: 200
Kategorija: Stanovi
Cena
602.550
Kvadratura
234
Struktura
Petosoban

Opis Nekretnine

Na prodaju ekskluzivan penthouse na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru oslobođenja. Ova jedinstvena nekretnina ukupne površine 234m² pruža savršen spoj luksuza, komfora i funkcionalnosti. Od ukupne kvadrature, 182m² čini stambeni prostor, dok ostatak zauzimaju prostrane terase sa otvorenim pogledom na grad. Posebnu ekskluzivnost stanu daje privatni pristup liftom koji vodi direktno u stan, dok je omogućen i klasičan pristup putem stepeništa i zajedničkog ulaza zgrade. Stan odiše elegancijom i obiljem prirodne svetlosti. Impresivna dnevna soba kompletno je obložena portalima, što prostoru daje izuzetnu prozračnost, luksuzan izgled i panoramski pogled. Funkcionalan raspored obuhvata čak četiri komforne spavaće sobe, idealne za porodičan život ili organizaciju poslovnog prostora. Nekretnina poseduje dva kupatila — jedno sa tuš kabinom, drugo sa đakuzi kadom — dodatni zaseban toalet, kao i ostavu koja pruža dodatni komfor i praktičnost u svakodnevnom životu. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi staroj oko 15 godina, iza koje stoji renomirani investitor poznat po vrhunskom kvalitetu gradnje, odličnoj izolaciji i dugotrajnosti objekata. U cenu su uključene i dve prostrane garaže u suterenu zgrade, sa kapacitetom za ukupno četiri automobila, što predstavlja veliku prednost i retkost na ovoj lokaciji.Zahvaljujući svojoj poziciji, reprezentativnom izgledu i funkcionalnom rasporedu, ova nekretnina predstavlja idealan izbor kako za luksuzan porodični život, tako i za ekskluzivan kancelarijski ili poslovni prostor.

Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Nekretnina je uknjižena
Šifra
571048
Kvadratura
234 m2
Cena
602.550 €
Prateći objekti
Garaže, Ostava, Terasa
Cena po m2
2.575 €
Stanje nekretnine
Standardna
Sprat
8 / 8
Tehnička opremljenost
Interfon, Telefon, Kablovska, Klima, Internet, Video nadzor
Pomagala
Lift
Način grejanja
Centralno