Plac na prodaju Veternik 455m2, 570681
Šifra: #570681
Pregledano: 24
Kategorija: Plac
Cena
92.700 €
Kvadratura
455 ㎡
Više detalja

NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil AgencijeNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini
Nema slika za izabranu nekretninu
Opis Nekretnine
Odličan građevinski plac u Veterniku, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealan za porodičnu kuću ili investiciju. Plac je ravan, pravilnog oblika i spreman za gradnju, što budućem vlasniku omogućava brzu realizaciju projekta bez dodatnih priprema.Svi priključci nalaze se do placa, a sama pozicija pruža odličan spoj mirnog okruženja i dobre povezanosti sa gradom.
Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Nekretnina je uknjižena
Šifra
570681
Kvadratura
455 m2
Cena
92.700 €
Prateći objekti
Gas, Put, Struja, Telefon, Vodovod, Kanalizacija
Cena po m2
203,74 €
Pogledajte slične nekretnine